ru   uk   
Thursday, November 7, 2019 05:57

Прожить свою жизнь, вместо того, чтобы она сделала это за меня!

Индивидуальная работа

 Особистісний розвиток – це не миттєвий  процес, це мій спосіб життя, який я вибираю в даний момент. І якщо я прагну бути гармонійною особистістю, жити тут і зараз, сприймати всі уроки життя, бути щасливою і задоволено, то мушу, щось робити в цьому напрямку.

коучинг Чим я користуюся, і що пропоную своїм учасникам – це індивідуальна та групова робота.

Для мене це рівноцінні процеси, які дають змогу пізнати себе, прийняти такими як є та зробити терапевтичну корекцію.

 З індивідуального напрямку роботи,  Центр особистісного розвитку «Діалог» пропонує такі напрямки:

  Коучинг —  це новий напрямок психологічного консультування, який мене приваблює і який я пройшла особисто. Це унікальна можливість навести лад у власному житті, зробити «генеральне прибирання» та запустити нові можливості.

  Я  не вчитиму Вас, як це робити, просто створю умови для того, щоб Ви самі відчули і усвідомили власну потребу, визначили свої способи, за допомогою яких зможете досягти бажаного результату, самі вибрали найбільш доцільний метод дії і самі намітили основні етапи досягнення своєї мети.

 Співпрацюючи зі мною, Ви підкорите нові території, розширите свої кордони, знайдете нові ресурси для виконання поставлених завдань, побачите нові шляхи до дій і подолаєте тиск власного опору.

 Скориставшись Лайф-програмою «Авторське право на життя або як стати режисером власних результатів», Ви зможете краще зрозуміти себе, почнете вести більш збалансоване життя, краще усвідомите свої цілі і зменшите стрес і тиск ззовні. Також, Ви зможете впорядкувати своє життя, досягнете чогось більшого — більшого балансу та гармонії, більшої простоти  та більше радісних моментів, а також більше результатів; а іноді чогось меншого — меншого безладу, меншої напруги або менших фінансових проблем. Ця програма приведе на інший рівень життя: більш свідомий, більш результативний, більш щасливий. Ви точно станете менш залежними від обставин та людей, які вас оточують, і як правило це близькі люди.

 Лайф програма для тих:
 - Хто хоче розставити пріоритети у своєму житті;
 - Хто хоче визначитися з цілями;
 - Хто прагне до життєвого балансу всіх сфер життя;
 - Хто хоче вийти з зацикленого періоду;
 - Хто заплутався і хоче навести порядок в особистому житті;
 - А так само для тих, хто готовий вийти на новий рівень доходів і потребує  поштовху та підтримки із зовні.

«Авторське право на життя або як стати режисером власних результатів»:

Це конкретна, сфокусована робота над вашими конкретними цілями;                                                                                                                                 Це стрімкий рух та  у напрямку успіху ваших починань;                                                                                                                                                        Це чіткість і ясність у баченні свого майбутнього;                                                                                                                                                                          Це конкретні дії та підзвітність, в першу чергу чергу перед собою;                                                                                                                                          Це шанс проживати власне життя за власним успішним сценарієм, яким ми пропишемо разом;                                                                               Ця програма, не просто дозволить побачити нові горизонти, а вони стануть частиною вашого  життя.                                                                                                                                                   

Одна коуч-сесія триває близько 1:00 год., проходить 1 раз на тиждень протягом 3 місяців — всього 12 сесій.                                  Зустрічі відбуваються по Skype і при особистій зустрічі.

 Перед тим як, почати працювати, ми визначаємо, за допомогою спеціальних анкет, чого Ви хочете досягти після закінчення 3 місяців, складаємо контракт і приступаємо до виконання завдань, які Ви самі для себе визначите.

 Інший напрямок індивідуальної роботи -  консультаційно-терапевтичні зустрічі, вони націлені на опрацювання  власного травматичного минулого, яке неминуче впливає на наше теперішнє життя та не дозволяє бачити і будувати своє майбутнє.

 Тому, якщо:

- Ви знаходитесь в складній життєвій ситуації;
— Вам важко виражати себе і свої почуття у вашому оточенні;
— Висловлюючи свої почуття, Ви приносите біль собі чи своїм близьким;
— Вас не влаштовують ваші життєві результати;
— Ваше життя перетворилося на драматичний серіал, без початку і кінця;
— Є питання, на які самі не можете знайти відповіді;
— Є відчуття, що ви «як білка в колесі» і немає виходу;
— Вам не вистачає довірливого спілкування та підтримки …

 Також працює індивідуальна програма «Жити в задоволення», яка складається з 10 зустрічей і розрахована до 2 місяців роботи.

  Я готова допомогти Вам побачити вихід, налагодити стосунки, почати відчувати смак життя  і це реально, тому що все це пройшла сама, перетворивши мрії в реальність. Тим ким я є сьогодні, те що маю, про що мрію – є результатом моєї роботи з собою, власними  почуттями та своїм мисленням.

 Я точно знаю, говорити про свої почуття, давати їм місце у власному житті – це природно, як їсти, пити, спати – це дає підтримку, зближує, надихає, робить нас здоровішими і щасливішими!

  Запрошую і вас на відверту розмову про ваші зацикленості та почуття.

 Для тих, хто дає перевагу груповій  роботі, проводяться тренінги, де є можливість попрацювати над хвилюючими темами, зняти емоційне напруження, подивитися на життєві ситуації з різних сторін та намітити план дій для досягнення власних цілей.

Тренінги — це також сильний поштовх у особистісному розвитку, які допомагають побачити більш ширше і чесніше власну особистість.

Для кожної людини важливо відчувати розуміння і підтримку рухаючись до власних змін та свого успіху — зі мною Ви її отримаєте!

Запрошую до співпраці тих, хто готовий ризикнути стати Автором власного життя!

Маєте можливість почитати відгуки.

 Попередній запис обов’язковий:

тел. моб.: +380 50 865 18 81,

                      +380 63 101 02 27,

                      +380 96 712 56 34

Skype: lyudmila_filimonyuk

e-mail: trening@flg.ua

 

 

 • http://www.odnoklassniki.ru/profile/17800871944 Елена (Гладченко)

  Меня зовут Алена, мне 31 год, я мама годовалого малыша и совладелец бизнеса по продаже соляриев вместе с мужем. Я уже несколько лет посещаю тренинги личностного роста и мне нравятся результаты. Но в моей жизни есть темы, которые я так и не смогла решить – это откладывание, избегание действий, которые приведут меня к материальному успеху. Мы с мужем 6 лет как в браке и все время снимаем квартиру, хотя мечтаем о своем доме. И поэтому я решила пойти на коучинг к Люде Филимонюк., чтобы методично и целенаправленно приблизится к своей заветной цели. Честно скажу, что когда я писала в целях на коучинг что я «куплю квартиру» я не верила что даже близко подойду к этому! И вот я здесь – сейчас мы с мужем выбираем не просто квартиру, а загородный дом в подмосковье, о котором мечтали столько лет и все откладывали! Это просто фантастично, метод коучинга простой и гениальный одновременно!!! Я беру его в свою жизнь и буду прибегать к нему в особо сложных жизненных ситуациях, когда буду буксовать. Мне очень понравилось как ведет Люда – она меня чувствует, в контакте со мной и щедро делится собой, своей теплотой, заботой, нежностью и богатым жизненным опытом. Спасибо Люда тебе огромное, ты потрясающе на меня повлияла!

 • http://facebook.com/profile.php?id=100000815628542 Anna Karpenko

  Я, Аня Карпенко, — коуч, общественный деятель, уже несколько месяцев работаю с Людмилой каждую неделю как клиент в коучинговой программе. Я — очень довольна нашим общением. Работа с Людмилой меня все время фокусирует на личностном развитии, повышает уровень осознанности, а это можно сравнить с очками, если вы видите плохо, то сразу появляется ясность и четкое понимание ситуации. Сейчас я выстраиваю фундамент хороших отношений, продолжаю создавать свой характер. И коуч здесь очень большую поддержку может оказать!
  Кроме того, что Люда владеет большим набором методов работы, удачно их комбинирует и выбирает, она также часто использует интуицию, что дает выдающиеся, превышающие ожидания результаты. Спасибо, Люда! Мои отношения, работа уже улучшились, и то ли еще будет!!!

 • http://vk.com/id24598070 Світлана Кисляк

  Я, Світлана, — ведуча свят та корпоративів для дітей та дорослих. протягом трьох місяців щотижня, я , як клієнт, працюю з Людмилою в коучинговій програмі. І хоча я давно уже читаю книги по особистісному розвитку, проходжу тренінги , та участь у коуч-сесіях, що проводить Людмила, допомагають побачити світ більш усвідомленіше та реальніше. Людмила професійно тримає в полі зору завдання, яке ставить перед собою клієнт і вміло підбирає методики для їх розв’язання. Людмила вміє створити поле довіри і дуже часто використовує в роботі свою інтуіцію. Робота із Людою зробила мене більш організованою, наповнила життя новими яскравішими фарбами. я стала більше посміхатися, простіше ставитися до своїх помилок. Мені властива зацикленість на деяких речах, при чому , що я сама її не бачила. Але після коуч-сесій я стала більш усвідомленішою і бачу, що заважає мені , а головне- знаю, звідки це, де корінь проблеми. Я дуже рада , що все-таки наважилась пройти коуч-сесію, тому , що Люда допомогла мені відчувати себе легшою навіть у фізичному плані. І ще…. тепер я знаю, що моє призначення- надихати людей. і коли я стала спілкуватися із оточуючими із цієї позиції, мені стало веселіше, простіше і легше жити. Я хочу подякувати Людмилі за теплоту, душевність і особливо за підтримку, якої я не отримала в достатній кількості від батьків. я думаю, що наша спільна робота ще буде давати свої плоди. Дякую, Людочка! сподіваюсь, що працюючи зі мною , ти теж збагачуєжшся і ростеш , як професіонал!