ru   uk   
Thursday, November 7, 2019 08:16

Прожить свою жизнь, вместо того, чтобы она сделала это за меня!

Тренинги

Кожна особистість індивідуальна, неповторна, автономна і в той же момент соціальна і взаємозалежна від інших особистостей.

 Тому є такі запити, які зручніше опрацювати індивідуально, а є проблематика з якою можна розібратися тільки в групі, взаємодіючи з іншими учасниками: даючи та отримуючи зворотній зв’язок – і це дуже цінний досвід. В свою задачу ставлю слідкувати за екологічністю процесу, щоб це проходило в прийнятній формі для кожного учасника.

тренинг Тренінги особистісного розвитку – це ефективний метод роботи з власними запитами, який дозволяє розкрити власний потенціал і дає сильний поштовх в особистісному та професійному рості.

 В Центрі особистісного розвитку «Діалог» поєднуються як індивідуальні так і групові методи робити – це дає змогу кожному бажаючому розвиватись, вибирати найбільш прийнятний спосіб в певний етап життя.

 Тренінги – це експериментальна територія по дослідженню і вивченню себе, тут можливі помилки, можна задавати запитання, не думати «що подумають інші», тут вітається бути собою.  Тут разом з учасниками, створюється таке поле довіри і підтримки, що Ваші можливості набувають інших обертів, що призводить до нових життєвих результатів.

 Одне з моїх правил говорить: «Хочеш допомогти іншим? Спочатку допоможи собі!», тому вже 10 років я займаюсь власним особистісним розвитком та постійно навчаюсь професійно, щоб бути якомога корисною для людей.

 Мої тренінги є авторськими, побудовані на отриманій інформації та підкріплені власним досвідом.

 Зараз системно проходять такі тренінги:

 - 3-х годинні інтенсиви:  «Вийти за межі неможливого»«Почути власне тіло»«Казка власного життя»«Чуттєве малювання»,   «Моя територія».

 -  проект «Пройти крізь час», який складається з трьох одноденних тренінгів: «Мистецтво бути собою», «Сценарій написаний не нами», «Авторське право на життя»(кожен з цих тренінгів можна проходити по бажанню);

 - одноденні  тренінги «Чоловік і жінка — дві сторони однієї медалі», «Стилі спілкування», «Фітнес для фінансів».

   Також скоро стартуватиме лідерський курс для мережевого бізнесу – «Енерджайзер вашого бізнесу», який складатиметься з 4  тренінгів.

 Попередній запис обов’язковий:

тел. моб.: +380 50 865 18 81,

                      +380 63 101 02 27,

                      +380 96 712 56 34

Skype: lyudmila_filimonyuk

e-mail: trening@flg.ua

 Якщо більш комфортно працювати індивідуально, Я готова допомогти Вам побачити вихід, налагодити стосунки, почати відчувати смак життя  і це реально, тому що все це пройшла сама, перетворивши мрії в реальність. Тим ким я є сьогодні, те що маю, про що мрію – є результатом моєї роботи з собою, власними  почуттями та своїм мисленням.

 Я точно знаю, говорити про свої почуття, давати їм місце у власному житті – це природно, як їсти, пити, спати – це дає підтримку, зближує, надихає, робить нас здоровішими і щасливішими!

  Запрошую  вас на відверту розмову про ваші зацикленості та почуття.

 • http://www.flg-transport.com.ua Олег

  Дякую за тренінг проведений для моєї компанії «ПРОДАВАТИ — ЦЕ НЕ ТІЛЬКИ ПРОДАВАТИ».

 • http://facebook.com/profile.php?id=100001179645879 Iryna Pika

  Перша декада липня 2012 на нашій компанії (ми займаємось виробництвом екологічної розвиваючої іграшки – конструкторів з дерева) стала видатною для кожного працівника Ігротеко – в головах зазвучало «Вперед! До цілей!», серце стало битись в такт швидкої музики, а в органайзерах з’явились помітки: «Стратегічні плани… плани на квартал… цілі… час – наш союзник у досягненні мети, керувати ним лише треба правильно!» Одним словом – ми проводили тренінг «Ефективне управління часом та самоорганізація для досягнення цілей компанії і своїх» для колективу нашої фірми. Фраза, яка може відобразити суть наших відчуттів після тренінгу, — він став ПРОРИВОМ для всіх нас!
  Ми всі мудрі люди, читаємо розумні книги, багато з почутого ніби знали, але як завжди, інформація в голові знаходилась хаосно – систематизувати все змогла наш тренер Людмила Філімонюк. Як кажуть «Хорошее начало полдела откачало», так і наш тренінг дав поштовх всім нам для перегляду та переосмислення системи нашого планування та управління часом, як одним з найбільш важливіших ресурсів, які має людина. Натхненні після тренінгу ми продовжували ще два дні робочого спілкування, в результаті чого народився стратегічний план компанії на 5 років вперед, запланувалась робота різних ланок по досягненню планів на рік, квартал, місяць, розписались плани потижневі.
  Я скажу вам так: не лише працівникам потрібна і корисна така робота, а й власникам – ми всі тепер чітко бачимо що маємо робити, щоб прийти до того, чого прагнемо; власники можуть по розписаному плану чітко контролювати роботу людей і підрозділів тощо…а методи і інструменти Людмила нам дала! Користуйтесь! Щоб віз наш не був на місці, а вся система наша рухалась вперед до назначених цілей! А саме так у нас відтепер і буде!!

 • http://facebook.com/profile.php?id=100001414241929 Олег Филимонюк

  30.09.2012 року відбувся тренінг *Ефективне управління часом * в м. Ковель . Я дуже задоволений , що це відбулось , що колеги- з якими я ставлю цілі , розписую плани роботи , відпочиваю та ділюсь своїми відчуттями- підтримали мене. Особисто для мене та моєї команди *ФЛГ* — це було дуже ефективно , адже ми РОЗІБРАЛИСЬ !!! , що стоїть за складовою управління часом : 1. Цілі — як їх правильно ставити , щоб збулися ; 2.Пріорітети — як ми їх вибираємо по терміновості та важливлсті ; 3.Інструменти — практичні підказки по плануванню робочого дня;4.Звички — як вони впливають на результат. Успішні люди — які постійно навчаються та розвиваються ! Велика подяка Філімонюк Людмилі Григорівні — тренеру , психологу , коучу , гарній жінці — за професійність , креативність , вміння донести до кожного учасника .

  Директор компанії *ФЛГ* : Філімонюк О.М.

 • http://www.odnoklassniki.ru/profile/216667572108 Ирина Пика

  Весь успіх компанії прямо-пропорційно залежить від людей, які є командою даної компанії, рушійною її силою. Саме тому, зрозумівши цю істину, ми вирішили — вкладати в людей — це основні інвестиції, які нам, беззаперечно, варто робити. Добре, що є Людмила, яка дала нам можливість (своїм баченням і вмінням) не відкладати це у довгий ящик. То ж , саме таким чином ми і провели наш наступний корпоратив. Людмила вже стає, я так відчуваю, нашим корпоративним коучем. Це прикольно — людина, яка знайома з командою, знає власників компанії, відповідно знайома з їхніми баченнями розвитку, тому може скориговувати і показувати мудро цей шлях всім людям, відслідковуючи їхній шлях розвитку…
  Цього разу (12 жовтня 2012р) наш корпоративний тренінг був присвячений стилям спілкування і ефективній взаємодії. Люди отримали знання, змогли наочно побачити як це працює, зрозуміти — у чому полягають їхні помилки. Але окрім знань і навичок (що мені подобається найбільше!!!), ми завжди на подібних заходах присвячуємо увагу особистій ефективності людей. Кожного! Що його турбує, що болить, що не дає бути у злагоді самим із собою, нехай навіть воно не прямо стосується теми, яку ми розглядаємо(!) — ми розбираємо це. Ми працюємо із цим, поки всі навколо, і сама людина не зробить висновків… це насправді бомбезно! Я коли бачу, як люди розкриваються при цьому — мене розпирає! Бо ми не просто нав»язуємо їм те, що ми хочемо — ми намагаємось їм допомогти! Колись у мене був викладач в університеті, так він казав «Контроль повинен бути доброзичливим». Нарешті я розумію, про що він вів мову!
  Я останнім часом всім кажу, що у моєму житті все ніби по пазлам складається в одну картинку мого світосприйняття. І що найцікавіше? Мені ця картинка подобається! До мене підтягується все те, чого я прагну! Чого я хочу!… Життя! Я — твоя! Я п»ю тебе сповна! І хочу, щоб так було завжди!

 • http://my.mail.ru/mail/natashapl.74/ Наталья Плотникова

  Як часто спілкуючись ми відчуваємо, що дуже проста ідея яку хочеться донести співрозмовнику здається незрозумілою. 25 листопада у м.Ковелі відбувся тренінг «МИСТЕЦТВО БУТИ ПОЧУТИМ», його проводила тренер,психолог,коуч Філімонюк Людмила. На тренінзі я зрозуміла наскільки важливо оволодіти навиками підлаштування до співрозмовника,отримала інформацію як спілкуватись із людьми різних стилів комунікації, розібралась як краще уникати конфлікту,отримала дуже важливу формулу успіху .
  Інформація почута у цей день є дуже важливою для мене як працівника сфери обслуговування. Я дуже вдячна Людмилі за професійність.
  З повагою Наталя Плотнікова , майстер-інструктор «Perfect Lady».

 • Р

  Руслана Цюп’яшук: не часто вдається вирватися на тренінг, але якщо він проходить в Ковелі, то я приходжу обов’язково.

 • Руслана Цюпяшук

  тренінги для мене цікаві самі по собі. багато чого нового, того що й подумати не могла. та й спілкування виходить досить цікаве. працюю над собою, щоб постійно застосовувати отримані знання на практиці.

  дякую, Люда!

 • Юрій Цюпяшук

  На тренінг мене привела дружина. Настроєний був дуже скептично, але програма мене приємно здивувала.

 • Аноним

  Доброго дня Коли я вперше відвідала тренінг по психології.там я отримала багато для себе корисної інформації.Яка значно розширює погляд на особисті потреби яку я надалі буду використовувати в своїй діяльності.З повагою працівник Нової пошти Наталія Дякую Людмила Григорівна