ru   uk   
Monday, November 19, 2018 14:27

Вийти за межі неможливого.

GhicKPxklE0

Напевно, ви вже зустрічались з інформацією чи стикались на власному досвіді, що на всі наші запитання, проблеми, невдачі – відповіді та поради слід шукати в нашому минулому?

І закривши питання там, в дитинстві, ми можемо впливати на наше сьогодення, на наш вибір, на власну бездіяльність, лінь, невпевненість…

Зараз багато психологів, тренерів, коучів працюють з методами та методиками, які дозволяють це зробити якісно, на користь людям.

І мені цей напрямок дуже близький, тому що багато змін у власному житті відбулися, завдяки тому, що я «позакривала» деякі проблеми(психологічні травми, гештальти), на які я спиралась, і в які я вірувала але задоволення від життя не відчувала. А так хотілося!!!

І на своїх тренінгах та в індивідуальній роботі, я не просто створюю для учасників простір для їх усвідомлень та особистісного розвитку, я частково ділюсь собою, своїм досвідом.

Враховуючи, що я вже сім років безперестанно працюю з своїм життям, постійно навчаюсь, як професійно так і особистісно, то маю у власному запасі чимало методів, які дозволяють побачити проблеми, життєві труднощі та їх закономірності повторюватися з іншої сторони, я б навіть сказала, з більшої глибини.

Дуже полюбляю в роботі використовувати арт-терапевтичні методики, використовую психодраму та символ-драму, казкотерапію та різні метафоричні асоціативні карти.

Ви, також маєте можливість, переконатися в цьому на власному досвіді на  тренінгу «Вийти за межі неможливого», який проходитиме, в Центрі особистісного розвитку «Діалог», за адресою: вул. Технічна, 1, каб.403.

Дізнатись детальніше та зареєструватись можете за:

тел. моб.: +380 50 865 18 81,

Skype: lyudmila_filimonyuk

e-mail: trening@flg.ua

Вартість: 150грн

Дати проведення дивіться в розкладі.

Цей тренінг допоможе Вам подивитись на свої життєві ситуації з іншої сторони, з тієї, з якої Ви не часто дивитесь і тим самим втрачаєте багато можливостей.

В результаті власної проробленої роботи, зможете «відпустити свої страхи», «домовитесь» зі своїми запереченнями та внутрішнім опором, познайомитесь з причиною виникнення власної ліні та трансформувати заблоковану енергію у власний ресурс.

Погоджуюсь з тим, що реальності не існує, а я створюю її сама тут і зараз, тому постійно навчаюсь створювати цю реальність такою, як я хочу, а не жити в своїх емоційно забарвлених придумках і фантазіях про життя і ситуації.

Кому цікавий такий підхід до себе і навколишнього світу, буду рада поділитись своїми здобутками і допомогти кожному доторкнутись до власного непізнаного внутрішнього світу.

З любов’ю Людмила Філімонюк.