ru   uk   
Monday, November 19, 2018 14:29

Сценарій написаний не нами

9WBLpekVtGk

  «Сценарій написаний не нами» — це другий тренінг з проекту «Пройти крізь час».

 Щоб легко рухатись до поставлених цілей, щоб отримати свої омріяні бажання, потрібно залишити в минулому свої обмежуючі переконання, переглянути і трансформувати власні вірування, позбавитись непрацюючих сімейних сценаріїв, які гальмують рух, не дають вільно дихати та позбавляють нас життєвих задоволень.

 Прийняти себе, повірити в себе, пробачити за всі помилки і непорозуміння – це вийти на інший етап мислення, а значить на новий етап у житті.

 Взяти відповідальність за своє життя, гармонізувати відносини з близькими, відкрити себе світу, пробудити жагу до життя, надати нового сенсу буття, відчути легкість – все це можливо лиш скинувши непотрібний баласт, який ми несемо на своїх плечах все життя, страждаючи, боліючи і умираючи.

 Щоб в кінці життя не сказали про нас: «Прожив не своє життя і помер не своєю смертю», є можливість щось змінити уже сьогодні, закривши наболілі запитання, розв’язавши старі «вузли», пройшовши крізь час і можливо біль, стати вільними від думки оточуючих, критики близьких, не сприйняття та розчарування.

 Тому запрошую на тренінг, де з допомогою асоціативних карт, арт-терепевтичних методик, методів казкотерапії попрацюємо з нашими:

- життєвими сценаріями;

- з улюбленими масками і ролями;

- звільнимось від деяких залежностей;

- вивільнимо заблоковану енергію;

- як результат, станемо вільнішими і готовими до дій.

  Вартість тренінгу – 500грн;

 При оплаті  трьох тренінгів однією сумою – це коштуватиме 1300грн.

 Час проведення: з 10.00 до 18.00.

 Дати проведення дивіться в розкладі.

Детальніше про проект «Пойти крізь час» - http://trening.flg.ua/2014/11/projty-kriz-chas

 З любов’ю Людмила Філімонюк.