ru   uk   
Monday, November 19, 2018 14:27

Чуттєве малювання

index

Внутрішній світ людини – неповторний, багатогранний, до кінця не пізнаний і не розкритий, багатий на різні почуття – унікальний у своєму прояві.

Щоб його зрозуміти, відкрити, пізнати, почати відчувати його потреби, бажання, мрії – часом витрачаємо багато часу, сил, енергії, набуваємо досвід, і все рівно, залишається відчуття невідомого і непередбачуваного.

Є багато методів та способів, які допомагають наблизитися до розуміння свого духовного і душевного, які сприяють пізнанню та прояву свого чуттєвого стану – кожен вибирає те, що до вподоби його Душі, Розуму, Тілу.

Тренінг «Чуттєве малювання» направлений допомогти кожному глибше пізнати власні істинні потреби, подружитися і відпустити свої страхи, з іншої сторони поглянути на життєві труднощі і віднайти новий вихід. З допомогою простих, доступних атр-терапевтичних методик, познайомитеся з широким спектром власних чуттєвих переживань, попрацюєте зі злістю, образами, незадоволеннями та різними зацикленостями.

Існує безліч інтерпретацій створених під час роботи символів, образів, але для мене важливо не висловити власну думку чи бачення, а допомогти кожному побачити власну підказку, інтерпретувати створений символ чи образ, винести переживання «на поверхню», зустрітися з ним, пережити і відпустити.

Запрошую всіх бажаючих, впустити в своє життя чарівний світ почуттів та почати створювати власні дива, спочатку на папері, а потім і в житті.

Тренінг відбудеться за адресою: м.Львів, вул.Технічна,1, каб.403 – Центр особистісного розвитку «Діалог».

Час проведення: 18.00-21.00.

Ціна: 200грн.

Дізнатись детальніше та зареєструватись можете за:

тел. моб.: +380 50 865 18 81,

Skype: lyudmila_filimonyuk

e-mail: trening@flg.ua

Дату дивіться в розкладі.

З повагою Людмила Філімонюк.