ru   uk   
Thursday, June 21, 2018 17:35

«Хочу нести непоправне добро у світ!»

f6Yjt1MOkvA

Дуже приємно і надихаюче бачити результати своєї роботи, а отримувати такі після сесійні анкети – по-особливому приємно.

«Під час всіх сесій мій коуч — Філімонюк Людмила — мене дуже делікатно підвела до того, що я раніше не бачила. Я зрозуміла, що я не завжди переживаю свої відчуття. Під час сесій я дізнавалась, що певні ситуації я переживала в дитинстві без підтримки і це до тепер блокувало мої дії чи рішення, тобто впливло на моє життя. Я відкрила в собі вміння бути собою і переживати різні ситуації мого життя відчуваючи їх, а не просто проживаючи, подаючи вигляд що я їх переживаю.

На сьогоднішній останній зустрічі я відкрила для себе те, що за трохи більше ніж 3 місяці я дуже змінилась. І я змінила свої звички, а змогла знайти інші точки та кути зору на події, котрі є в моєму житті, на людей та їхню поведінку. Але найбільше відкриття – що я можу бути різною у різних ситуаціях і залишатися при цьому собою.

Мені завжди було дуже легко з моїм коучем, дуже довірливо.

Під час коуч-програми я зрозуміла, що всі мої результати та мої дії – це моя власна відповідальність. ЩО всі вибори в житті, я роблю самостійно і що від моїх виборів дуже багато залежить яким буде моє життя.

Я зрозуміла, що якщо я не буду планувати своє життя та не буду виконувати свої плани – я буду платити найдорожчим – своїм життям, котре пойде марно і я залишуся не задоволеною. На щастя – все сталося по іншом – і розуміння своєї відповідальності за своє життя є!

Мій коуч дала мені можливість побачити, що я відповідаю за своє життя, і у випадку моєї бездіяльності – я за нього ж і платитиму.

Нарешті я досягнула бажаного результату – і всі сфери мого колеса життєвого балансу є практично збалансованими. Я задоволена, врівноважена та щаслива!

Я хочу і надалі розвивати свої відчуття та використовувати набуті знання щодо свого пізнання та прийняття світу для реалізації своїх дуже амбітних планів!

Хочу нести непоправне добро у світ!»

 Хочу тільки сказати: «Нехай щастить! Дякую за теплі слова!»