ru   uk   
Wednesday, February 1, 2017 16:53

СЕКС І ГРОШІ

Людмила Філімонюк, психологічні консультації, терапевтично-коучингові програми, тренінги особистісного розвитку, Центр особистісного розвитку «Діалог»

 Якість життя, відносин та власна результативність залежить від того, як ми вміємо створювати контакти! І не тільки контакти з близькими, рідними та людьми, які нас оточують, а і з енергіями, які функціонують в середині та навколо нас. І головне запитання,- як наблизитися до цього потоку та почати плідно з ним контактувати!

Дві важливі теми, значимі енергії, які всіх турбують але мало хто наважується про них говорити відверто – це секс і гроші. Коли вони є та коли їх немає у нашому житті або є в недостатній кількості, як правило, ми обираємо мовчати! Або можемо пожалітися чи знайти винних, пояснити, а от наважитися зробити крок в їх сторону та розібратися, що саме працює не так – оце завдання!  На це не завжди вистачає сміливості, часу чи бажання.

 І тільки щирі відповіді на запитання: чому у мене саме так?, що я для цього роблю чи не роблю? – можуть привести до іншого бачення ситуації та дозволять почати діяти в іншому напрямку.

 То ж, запрошую сміливців на тренінг “Секс і гроші”, де матимете можливість:

  • Побачити як саме ви створюєте власний контакт з цими доленосними енергіями;
  • Зауважити на якому етапі розвитку подій ви себе зупиняєте;
  • Зустрітися з власними страхами, переконаннями та стереотипами, які позбавляють вас можливості отримувати задоволення, як матеріальне так і сексуальне;
  • Відчути прилив енергії та бажання рухатися в глибину цих інтимних стосунків;
  • Дати волю почуттям та створите власну грошову одиницю.

Рано чи пізно але приходить час, коли потрібно вийти з тіні і зробити виклик долі та самому собі! Адже можна все життя просидіти і прочекати, а секс і гроші пройдуть повз вас, або можна визначити вектор руху і почати рухатися в потрібному напрямку!

Тренінг – це можливість звільнитися від зайвого багажу, наповнитися легкістю та відчути впевненість у своїх силах!

Здається проста істина – сексом потрібно займатися, а гроші заробляти в достатній кількості! Та в реальному житті буває по різному, тому спробуємо віднайти подібності у цих поняттях, а також віднайдемо  взаємозв’язок між ними та побачимо як вони впливають на ваше життя.

Секс і гроші – це своєрідна влада, яка править у світі, то ж пропоную стати з нею ближчими, а згодом цей контакт може перерости у взаємне кохання.

Тренінг відбудеться за адресою: м.Львів, вул.Технічна,1, каб.403 – Центр особистісного розвитку «Діалог»
Час проведення: 18:00-21:00
Дізнатись детальніше та зареєструватись можете за:
тел. моб.: +380 50 865 18 81
Skype: lyudmila_filimonyuk
e-mail: trening@flg.ua

Дату дивіться в розкладі.

З повагою Людмила Філімонюк.