ru   uk   
Thursday, June 21, 2018 17:34

Пробудження( жіночий курс)

Людмила Філімонюк, психологічні консультації, терапевтично-коучингові програми, тренінги особистісного розвитку, Центр особистісного розвитку «Діалог»

Що таке бути жінкою?  Зараз ця тема набула великої популярності. Можете бачити багато інформації та тренінгових програм, які досліджують та розвивають цю тематику. І не дивно, адже жіноча енергія, інтуіція, чуттєвість можуть творити дива!

На мою думку, однозначної відповіді на запитання “Що таке бути Жінкою”- немає, адже кожна з нас має власний життєвий досвід, який сформував своє бачення, свої вірування та переконання. Вкладаючи власне значення цьому поняттю ми проявляємося у житті відповідно до цього змісту, часто підсвідомо. Тому буває і так, хочемо одних результатів, а в житті отримуємо інші. Отже важливо внести ясність у наших бажаннях, проявах і впливах на це минулого досвіду.

 Дводенний тренінг розрахований на жінок, що прагнуть саморозвивати та саморозкривати власну “Жінку”, яка прагне життєвої гармонії, душевної наповненості та енергетичного балансу, яка не зупиняється перед труднощами, проявлячи свою силу, в той час залишається ніжною та беззахисною.

З допомогою власного тіла, психодрами , арт-терапевтичних та інших методик будемо працювати над розкриттям власної чуттєвості, опрацюємо питання довіри та безпеки, легалізуємо власну сексуальність, зустрінемося з страхами та образами до жінок свого роду.

Пророблена робота дозволить:

  • нашій жіночності бути собою;
  • розкрити нові сторони нашої чуттєвості та сексуальності;
  • відчути легкість у сприйнятті жіночої реальності;
  • вийти за рамки власних обмежуючих переконань;
  • наповнити себе відчуттям свободи;
  • стати впевненішими у власних проявах;
  • налагодити або створити близькі стосунки з партнером та покращити відносини з близькими;
  • відчути власне тіло, як ресурс до задоволення.

Ви наче запустите друге дихання, почнете дихати на повні груди та впустите в життя здоров’я, щастя, задоволення. Познайомитеся та приймете в собі не одну “Жінку” та матимете змогу їх “подружити” між собою. Пробудження, особисто для мене, символізує саму Жінку, адже ми завжди знаходимося у стані віддавання енергії, тому нам постійно потрібно пробуджуватися, щоб шукати способи, які б нас наповнювали.

Тренінг відбуватиметься за адресою: м.Львів, вул.Технічна,1, каб.403 – Центр особистісного розвитку «Діалог»
Дізнатись детальніше можете за:
тел. моб.: +380 50 865 18 81 Людмила, +380 93 571 48 45 Іванна

Зареєструватись: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc839CYuVZe1hZvLi6K1pg1hJ0NHTDddZuxZg2oG3Va57BJsQ/viewform
Skype: lyudmila_filimonyuk
e-mail: trening@flg.ua
Дату дивіться в розкладі

З повагою Людмила Філімонюк