ru   uk   
Monday, November 19, 2018 14:29

Індивідуальна робота

 Особистісний розвиток – це не миттєвий  процес, це мій спосіб життя, який я вибираю в даний момент. І якщо я прагну бути гармонійною особистістю, жити тут і зараз, сприймати всі уроки життя, бути щасливою і задоволено, то мушу, щось робити в цьому напрямку.

коучингЧим я користуюся, і що пропоную своїм учасникам – це індивідуальна та групова робота.

Для мене це рівноцінні процеси, які дають змогу пізнати себе, прийняти такими як є та зробити терапевтичну корекцію.

З індивідуального напрямку роботи,  Центр особистісного розвитку «Діалог» пропонує такі напрямки:

 Коучинг -  це новий напрямок психологічного консультування, який мене приваблює і який я пройшла особисто. Це унікальна можливість навести лад у власному житті, зробити «генеральне прибирання» та запустити нові можливості.

  Я  не вчитиму Вас, як це робити, просто створю умови для того, щоб Ви самі відчули і усвідомили власну потребу, визначили свої способи, за допомогою яких зможете досягти бажаного результату, самі вибрали найбільш доцільний метод дії і самі намітили основні етапи досягнення своєї мети.

 Співпрацюючи зі мною, Ви підкорите нові території, розширите свої кордони, знайдете нові ресурси для виконання поставлених завдань, побачите нові шляхи до дій і подолаєте тиск власного опору.

 Скориставшись Лайф-програмою “Авторське право на життя або як стати режисером власних результатів”, Ви зможете краще зрозуміти себе, почнете вести більш збалансоване життя, краще усвідомите свої цілі і зменшите стрес і тиск ззовні. Також, Ви зможете впорядкувати своє життя, досягнете чогось більшого – більшого балансу та гармонії, більшої простоти  та більше радісних моментів, а також більше результатів; а іноді чогось меншого – меншого безладу, меншої напруги або менших фінансових проблем. Ця програма приведе на інший рівень життя: більш свідомий, більш результативний, більш щасливий. Ви точно станете менш залежними від обставин та людей, які вас оточують, і як правило це близькі люди.

 Лайф програма для тих:
 - Хто хоче розставити пріоритети у своєму житті;
 - Хто хоче визначитися з цілями;
 - Хто прагне до життєвого балансу всіх сфер життя;
 - Хто хоче вийти з зацикленого періоду;
 - Хто заплутався і хоче навести порядок в особистому житті;
 - А так само для тих, хто готовий вийти на новий рівень доходів і потребує  поштовху та підтримки із зовні. 

 Одна коуч-сесія триває близько 1:00 год., проходить 1 раз на тиждень протягом 3 місяців - всього 12 сесій. Зустрічі відбуваються по Skype і при особистій зустрічі.

 Перед тим як, почати працювати, ми визначаємо, за допомогою спеціальних анкет, чого Ви хочете досягти після закінчення 3 місяців, складаємо контракт і приступаємо до виконання завдань, які Ви самі для себе визначите.

 Інший напрямок індивідуальної роботи -  консультаційно-терапевтичні зустрічі, вони націлені на опрацювання  власного травматичного минулого, яке неминуче впливає на наше теперішнє життя та не дозволяє бачити і будувати своє майбутнє.

 Тому, якщо:

- Ви знаходитесь в складній життєвій ситуації;
- Вам важко виражати себе і свої почуття у вашому оточенні;
- Висловлюючи свої почуття, Ви приносите біль собі чи своїм близьким;
- Вас не влаштовують ваші життєві результати;
- Ваше життя перетворилося на драматичний серіал, без початку і кінця;
- Є питання, на які самі не можете знайти відповіді;
- Є відчуття, що ви «як білка в колесі» і немає виходу;
- Вам не вистачає довірливого спілкування та підтримки …

 Також працює індивідуальна програма “Жити в задоволення”, яка складається з 10 зустрічей і розрахована до 2 місяців роботи.

  Я готова допомогти Вам побачити вихід, налагодити стосунки, почати відчувати смак життя  і це реально, тому що все це пройшла сама, перетворивши мрії в реальність. Тим ким я є сьогодні, те що маю, про що мрію – є результатом моєї роботи з собою, власними  почуттями та своїм мисленням.

 Я точно знаю, говорити про свої почуття, давати їм місце у власному житті – це природно, як їсти, пити, спати – це дає підтримку, зближує, надихає, робить нас здоровішими і щасливішими!

 Запрошую і вас на відверту розмову про ваші зацикленості та почуття.

 Для тих, хто дає перевагу груповій  роботі, проводяться тренінги, де є можливість попрацювати над хвилюючими темами, зняти емоційне напруження, подивитися на життєві ситуації з різних сторін та намітити план дій для досягнення власних цілей.

Тренінги - це також сильний поштовх у особистісному розвитку, які допомагають побачити більш ширше і чесніше власну особистість.

Для кожної людини важливо відчувати розуміння і підтримку рухаючись до власних змін та свого успіху – зі мною Ви її отримаєте!

Запрошую до співпраці тих, хто готовий ризикнути стати Автором власного життя!

Маєте можливість почитати відгуки.

 Попередній запис обов’язковий:

тел. моб.: +380 50 865 18 81,

                      +380 63 101 02 27,

                      +380 96 712 56 34

Skype: lyudmila_filimonyuk

e-mail: trening@flg.ua