ru   uk   
Thursday, February 9, 2017 20:49

Тренінги

Кожна особистість індивідуальна, неповторна, автономна і в той же момент соціальна і взаємозалежна від інших особистостей.

 Тому є такі запити, які зручніше опрацювати індивідуально, а є проблематика з якою можна розібратися тільки в групі, взаємодіючи з іншими учасниками: даючи та отримуючи зворотній зв’язок – і це дуже цінний досвід. В свою задачу ставлю слідкувати за екологічністю процесу, щоб це проходило в прийнятній формі для кожного учасника.

 тренинг Тренінги особистісного розвитку – це ефективний метод роботи з власними запитами, який дозволяє розкрити власний потенціал і дає сильний поштовх в особистісному та професійному рості.

 В Центрі особистісного розвитку «Діалог» поєднуються як індивідуальні так і групові методи робити – це дає змогу кожному бажаючому розвиватись, вибирати найбільш прийнятний спосіб в певний етап життя.

 Тренінги – це експериментальна територія по дослідженню і вивченню себе, тут можливі помилки, можна задавати запитання, не думати «що подумають інші», тут вітається бути собою. Тут разом з учасниками, створюється таке поле довіри і підтримки, що Ваші можливості набувають інших обертів, що призводить до нових життєвих результатів.

 Одне з моїх правил говорить: «Хочеш допомогти іншим? Спочатку допоможи собі!», тому вже 10 років я займаюсь власним особистісним розвитком та постійно навчаюсь професійно, щоб бути якомога корисною для людей.

 Мої тренінги є авторськими, побудовані на отриманій інформації та підкріплені власним досвідом.

 Зараз системно проходять такі тренінги:

 - 3-х годинні інтенсиви: «Вийти за межі неможливого», «Почути власне тіло», «Казка власного життя», «Чуттєве малювання», «Моя територія».

 - проект «Пройти крізь час», який складається з трьох одноденних тренінгів: «Мистецтво бути собою», «Сценарій написаний не нами», «Авторське право на життя»(кожен з цих тренінгів можна проходити по бажанню);

 - одноденні тренінги «Чоловік і жінка — дві сторони однієї медалі», «Стилі спілкування», «Фітнес для фінансів».

 Попередній запис обов’язковий:

 тел. моб.: +380 50 865 18 81,

                     +380 96 712 56 34

 Skype: lyudmila_filimonyuk

 e-mail: trening@flg.ua

 Якщо більш комфортно працювати індивідуально, Я готова допомогти Вам побачити вихід, налагодити стосунки, почати відчувати смак життя і це реально, тому що все це пройшла сама, перетворивши мрії в реальність. Тим ким я є сьогодні, те що маю, про що мрію – є результатом моєї роботи з собою, власними почуттями та своїм мисленням.

 Я точно знаю, говорити про свої почуття, давати їм місце у власному житті – це природно, як їсти, пити, спати – це дає підтримку, зближує, надихає, робить нас здоровішими і щасливішими!

 Запрошую вас на відверту розмову про ваші зацикленості та почуття.