ru   uk   
Thursday, June 21, 2018 17:32

Про себе

Привіт, Друже!
Рада познайомитися з Тобою. Мене звати Філімонюк Людмила, я є засновником Центру особистісного розвитку «Діалог», який надає психологічну підтримку тим, хто її потребує як в індивідуальному так і груповому форматі, on-line та off-line.

 За освітою та призначенням я психолог-терапевт, лайф-коуч, тренер особистісних трансформацій, автор та ведуча терапевтично-коучингових програм.

  Перш ніж бути корисною для Тебе, дорогий Друже,  я навчилася бути корисною для Себе та змогла поєднувати в собі всі сторони власної особистості: терапевт-професіонал, любляча дружина, турботлива мама, вдячна донька, підтримуюча подруга.

 Основні теми, які мені було важливо пропрацювати це:
-          Як відчути власне призначення у цьому світі та дозволити собі розвиватися у цьому напрямку?;
-          Як віднайти власний ресурс та вміло користуватися його можливостями і вчасно наповнюватися життєвою енергією?;
-          Як не розриватися на дрібні «я-шматочки», а стати цілісною у власному відчутті та сприйнятті?;
-          Як відновити власне право – бути такою як я є: безоцінково та безумовно?

 Я вже 10 років постійно працюю над цими та іншими питаннями, що турбують мене  і бачу стабільну динаміку та результати, які мене задовольняють.

  Але процес пізнання нескінченний, тому кожного разу, закриваючи одне запитання відкриваються інші -  в цьому моя суть, в цьому вся Я. Тільки повністю віддаючись цим процесам та переводячи їх на свідомий рівень (з підсвідомого), я відчуваю себе в повній гармонії.

 І це дозволяє мені бути чесною, відкритою та природною з вами – дорогі мої Клієнти та Учасники моїх програм. І тільки такою, і в такому стані, я бачу можливість бути максимально корисною у нашій співпраці. Тільки такою я можу допомогти у Вашій пошуково-дослідницькій та реанімаційній роботі з собою та власними почуттями.

 Мої методи роботи – зрозумілі, прості, доступні та безпечні.

 У своїй роботі часто спираюся на власні пережиті історії, які допомагають іншим розпізнати та пред’явити свої переживання – це одночасно створює безпечну та довірливу атмосферу.

 Я завжди готова ділитися знаннями, досвідом, переживаннями – тож якщо це додає Вам сміливості – можемо зустрітися вже зараз!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfQqhhHOS-FUz0zMVTV1opbDp46fWF1O-s4Q54C8pjUmaCAFw/viewform

 Одна з умов, яких я дотримуюся – це безоцінкове та безумовне сприйняття своїх Клієнтів та Учасників. Адже тільки зумівши усвідомити та відкинути власні здогадки чи придумки можливо створити справжній контакт та віднайти потрібні точки дотику, які важливі для ефективних трансформацій.

 В моїх процесах багато експериментів, проективних методик, залюбки використовую різні метафоричні карти, казкоперапію та арт-терапевтичні техніки.

 Тому вибравши співпрацю зі мною,  Ви отримаєте безпеку, конфіденційність, співпереживання, професійний та індивідуальний  підхід до кожного, адже саме ці умови лягають в основу «здорового» супроводу Учасників у їх власній роботі.

  Тривалий власний терапевтичний досвід дозволяє мені впевнено почуватися поруч з Учасниками, які переживають «тяжкі» почуття, що в свою чергу дозволяє побачити багато способів виходу з проблемних ситуацій в ресурсний емоційний стан.

 В моєму багажі знань є відповідні державні освіти: по-першій – я педагог; по-другій-психолог.

Також постійно проходжу навчання у різних навчальних проектах, які розширюють моє інформаційне поле та дозволяють формуватися як професіоналу своєї справи з  авторським підходом.

 Пройшла навчання в таких тривалих програмах:

«Тренінг тренерів» – М.Хазін;
«Тренер нового покоління», «Школа коучінгу» – М.Латанський;
«HR-спеціаліст» – О.Кондратенко;
Спеціалізація «Сексуальність» – Л.Дідковська;

На даний момент є студентом Киїського Гештальт Університету на спеціальності – гештальт терапевт.

Але я переконана, що найцікавіші навчальні проекти ще попереду – це також про мене -  постійно навчатися та пізнавати щось нове.

Тому якщо Ви ще вагаєтеся перед тим, як пірнути у світ власних почуттів, напишіть чи зателефонуйте і ми обговоримо Ваші вагання чи страхи.

тел. моб.: +380 50 865 18 81
Skype: lyudmila_filimonyuk
e-mail: trening@flg.ua

А якщо готові перейти на наступний етап у житті – якісне його проживання, реєструйся:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfQqhhHOS-FUz0zMVTV1opbDp46fWF1O-s4Q54C8pjUmaCAFw/viewform

До зустрічі!